Informacion mbi mundėsitė e bashkėpunimeve nė projekte tė pėrbashkėta ndėrkombėtare


   Enkela Begu- Informacion mbi mundėsitė e bashkėpunimeve nė projekte tė pėrbashkėta ndėrkombėtare
free counter

Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e Rreziqeve Natyrore


Qendra Kombëtare e monitorimit të aktivitetit sizmik

Monitorimi ne kohe reale 24/24

Buletini Sizmologjik Mujor

Publikim periodik i parametrave valore, parametrave vatrore dhe madhėsisė sė tėrmeteve...