Personeli i IGJEUM

 Stafi Akademik

Ylber Muceku
Tel: 0693032352
E-mail:mucekuy@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Ibrahim Milushi
Tel: +355 682011052
E-mail: i.milushi@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Petraq Naēo
Tel: 0682519479
E-mail:petraq-na@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Piro Leka
Tel: 0682582912
E-mail:p.leka@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Kujtim Onuzi
Tel: 0682397202
E-mail:konuzi@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Vesel Hoxha
Tel: 0692460818 , 0672028836
E-mail:veselhoxha52@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Idriz Jata
Tel: 0694071603
E-mail:i_jata@hotmail.com
 Curriculum Vitae
Fatbardha Cara
Tel: 0692550443
E-mail:bardhac@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Hamza Reēi
Tel: 00355 672750176
E-mail:reci.jack@gmail.com , h.reci@geo.edu.al
 Curriculum Vitae
Gjon Kaza
Tel: ++355 42 259540
E-mail:gjkaza@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Emanuela Kiri
Tel: 0684083070
E-mail:emanuelakiri@yahoo.com
 Curriculum Vitae
Andreea Uta
Tel: +355692075924
E-mail:andreauta@gmail.com
 Curriculum Vitae

Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e Rreziqeve Natyrore


Qendra Kombëtare e monitorimit të aktivitetit sizmik

Monitorimi ne kohe reale 24/24

Buletini Sizmologjik Mujor

Publikim periodik i parametrave valore, parametrave vatrore dhe madhėsisė sė tėrmeteve...